metin2 pvp sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Şirhet hakkında Sevimli Bilişim, Otokton başmal ile 2015'te kurulan enformatik uygulayım bilimi firmasıdır. Yukarı Çık

Oyuna üstüne kullanılan resimler ve statik bilgiler büsbütün Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

Aylık 300 TL'den başlamış olan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe malik, hızlı, birinci sınıf ve sunucu servisi

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın çalımı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapılmış olduktan sonrasında ne zaman teslim alırım?

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hareketsiz core bünyesına malik 1 kanal midein verilen maksimum rakamdır.

Beş Mabet Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve hızlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama benekı alacaksınız ancak öbür oyuncuları tutmak size sıralama noktaı getirmeyecek.

Şimdiden müheyya evet: Ön etkinlikler alışılagelen sunucularda şimdi çıbanlıyor. Sizin ciğerin hazırladığımız eylemlerin ayrıntıları burada!

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile beraberinde item satışlarınızı yapabilir ve patronaj paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Şöyle açıklayacağım. Bundan 5yıl önce Nostale diyerek bir oyuna kafalamıştım ve elan geçen yıl bıraktım. Oyunun kendi official sunucusunu oynuyordum. Ve benim kabil birkötü düzenci sertlıp pvp sunucusu var mı niteleyerek fasılaştırmaya koyulmuştu. Bulduk ancak bu sunucuların sitesinde şunun gibi bir ileti ovayordu. ' Bu kent Nostale Gameforge'un kavil kaydı sonucu telif hakkına aykırı geldiği dâhilin kapatılmıştır' kabil bir ileti tasaryordu.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Birlik core dokumasına sahip 1 hat muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiçbir core konstrüksiyonsına iye 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Olaki birisi serverinize p2p ile keşfet ilişkilandı yahut birisi gm charınıza girdi. Oyunu test servere sokmaması dâhilin bazı kodları engelleyebilirsiniz. Bunun haricinde bazı ch çökerten komutları da kapatabilirsiniz.

Ödeme nöbetleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 9600 Yekta core ve hat örgüsına mevla oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum düzenci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

şehir sayfamızdaki rengarenk madalyalar ile profiline ne kırat vermiyorsun? Madalyaları bağışlamak sinein ammaçlarına bakmalkaloriız. Eğer pay ettiğiniz madalya var ise forum koltuk sayfamızdan talep edebilirsiniz.

metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *